Bakmak ve Görmek Arasında “Hissetmek”

0 178

Bakmak ve Görmek Arasında “Hissetmek”

Biliyorum birçoğunuz bu makaleyi mantıksız bulacak…

Biliyorum birçok itiraz gelecek ve eleştrileceğim. Çünkü birçok şey gibi bunlarda bana gösterildi/anlatıldı.

Tam 4 aydır bu postu paylaşmak için izin istiyordum ve bugün müsaade edildi. Bakterileri neden gözümüzle göremeyiz hiç düşündünüz mü?

Cevabınızı duyuyorum (Çünkü gözle görülemeyecek kadar küçükler) yani BOYUT olarak farklılar. Peki Hayvanlar ve bitkiler?

Büyük bir çoğunluğunu görebiliyoruz, peki neden? Biz 3. BOYUT taysak, onlar 2. BOYUT taysa nasıl görebiliyoruz??? Sebebi Bizim algımız 2. boyut ile 3. boyut arasındadır, cisimleri 3 boyutlu görürüz fakat aslında yaşadığımız gezegen 2 boyutun arasındadır.

Saçma mı geldi?

Okumaya devam edin o zaman 🙂

İnsanlar neden dünya düzdür diyor?

Peki diğerleri neden yuvarlaktır diyor? Ya boşlukta bulunduğu dalga boyuna ve titreşim frekansının yansımasına göre hem düz hem de yuvarlaksa? Daha da saçma geldi değil mi 🙂

3 boyutlu cisimleri modern bir mikroskopla incelediğimizde atom altı parçacıkların 2 boyutlu olduğunu gözlemleyebiliyoruz, Daha derine indiğimizde ise proton nötron ve elektronlar, daha da şansımızı zorladığımızda Quarklar, ve (sicim) (tel) bağlantılarına ulaştığımızda cismin halinin titreşim koduna ulaşıyoruz.

Sicim ler 1 boyutlu! 1 boyutlu şey nasıl oluyorda 2 boyutlu çekirdeği ve 3 boyutlu nesneyi meydana getirebiliyor peki?

Madem her maddenin bir frekansı var, madem her madde enerjiden meydana geliyor titreşim seviyesini değiştirdiğimizde bir cismi katıdan sıvıya, sıvıdan gaza, gazdan plazmaya dönüştürebilirmiyiz? Elbette bunu örneğin ısı ile yapabiliriz fakat her elementin elektron sayısı farklı olduğu için: Su 0 °C donar ve katı hale geçer 100 °C kaynar ve gaz haline geçer. Altın 1064 °C de erir, Aliminyum 660 °C de…

Bakmak ve Görmek Arasında “Hissetmek”

Bunları google amcaya sorup biz de öğrenebiliriz diyorsunuz demek… Peki 4. Astral boyutu algılayabilmek için bir insanın ne yapması gerekiyor? Yada 5. Boyutu deneyimleyebilmesi için? Arkadaşlar öncelikle Schuman rezonansını incelemelisiniz, Shuman rezonansı Dünyanın elektromanyetik spektrumunda meydana gelen, titreşen manyetik frekanslardır 50 yıldan daha uzun zamandır bizdeki Kandilli rasathanesi gibi tesislerce (Avrupada) gözlemlenmektedir, ilk hesaplandığında (7.8 Hz) olan bu frekans Milenyum ile birlikte hızla yükselmeye başlamıştır. 2014 de (15 / 25) 2017 de ise (36 Hz) ye çıkan bu Frekans İnsanların hızla uyanması ve sevgi frekansına erişmelerinden kaynaklanmaktadır.

İnsanların gözleri çok uzun zamandır 3B algısı ile Hırs, Para, Mevki, Açgözlülük ve Nefret gibi bizleri Birlik inancından uzak tutmak için oluşturulan illizyonlarla meşgul idi, fakat artık birçok insan bunların değersiz olduğunu ve asıl önemli olanın (Koşulsuz sevgi) olduğunu idrak etmekte ve yaymış olduğu pozitif enerji ile tüm gezegenin Elektromanyetik Spektrumunu hızla yükseltmektedir.

Boyut algısı katman katmandır ve tıpkı bir odadayken duvarların arkasını göremememiz gibi 3B içindeyken diğer katmanları algılamakta zorlanmaktayız, Algımızı ve Zihnimizi yükseltmenin tek yolu (Koşulsuz Sevgi) den geçmektedir…

Amma da uzattın haa diyenler maalesef ki tekrar tekrar okusalar bile vermiş olduğum mesajları anlamayacak ve konuyu gereksiz bulacaklardır, fakat 1 kişi bile ne demek istediğimi anlayabiliyorsa eğer, işte o zaman benim amacım gerçekleşmiş olacak ve üzerime düşen görevi bugün de yerine getirmiş olabilmemin mutluluğu önce yakın çevreme ardından da tüm dünya ya Kelebek etkisi misali yayılacaktır… Sevgi ile kalın…

Bakmak ve Görmek Arasında “Hissetmek”

Dimitrov Tesla…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.