Barbara Ann Brennan – Işığın Elleri Pdf İndir

1 224

Barbara Ann Brennan – Işığın Elleri Pdf İndir

Bu kitap tüm şifacılar ve sağlık görevlileri için bir ışık, gerçek insan anlamak isteyen herkes için bir ilham kaynağı. Biliyoruz ki dünyada bir çok yerde şimdi kurumsal sağlık mekanlarının haricinde şifacılar vardı. Bu şifacılar kimyasal ilaçlardan öte doğanın mucizelerini kullanırlardı. Ama daha da önemlisi herhangi bi şey gerekmeksizin zaten var olan enerjiyi yönlendirerek hastalıklarına, enerjilerine ve yaşam kalitelerine yön verirlerdi. Zamanla kaybolan ve sadece az kişinin üzerine uğraştığı bu şifacılığı artık bilimde kabul etmeye başladı..

Barbara Ann Brennan – Işığın Elleri Pdf İndir

Kendimiz iyileştirme gücüne bu enerji alanı sayesinde sahip oluruz. Bilim insanları tarafından yakın zamanda doğrulanan, ama şifacı ve mistiklerin uzun zamandır bildikleri bu enerji bedeni, tüm hastalıkların başlangıç noktasıdır. Burada en güçlü ve engin insan etkileşimlerimiz iyileşir, tüm fizyolojik ve duygusal rahatsızlıkların habercisi ve şifacısıdır. Işığın Elleri sizi yeni bir bütünlüğe götüren rehberinizdir.

Barbara Ann Brennan – Işığın Elleri Pdf İndir

Barbara Ann Brennan, bir fizikçinin netliği, on beş yılı aşkın bir süredir 5,000 danışan ve öğrenciyi gözlemleme tecrübesi, yetenekli bir şifacının merhametiyle mutluluğu, sağlığı ve potansiyellerini arayan insanlar için var olan ilk kapsamlı İnsan Enerji Alanı çalışmasını sunmaktadır. Fiziksel bedenlerimiz, sağlık ve hastalık dahil gerçeklik tecrübemizi yaratmamızı sağlayan araç olan daha büyük bir “bedenin”, bir İnsan Enerji Alanı’nın ya da aurasının içinde var olmaktadır.  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png
1 yorum
  1. Ayfer Çelik diyor ki

    Teşekkür ederim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.