Bay Hiç Kimse

0 194

Bay Hiç Kimse

Bay Hiç Kimse

Mr nobody orjinal ismi ile vizyona çıkan film ülkemizde bay hiçkimse olarak yayınlandı.

Standart filmlerden çok daha farklı ve beyin yakan sahnelere sahip bir film.

Bir insanın hayatını farklı etkenlerin ve verdiği kararların nasıl değiştirebileceğini 1 insanın 4 farklı seçim yapması sonucunda 4 farklı hayata sahip olması şeklinde izleyiciye yansıtıyorlar.

Hayatımızın seçimlerimizle nasıl doğru orantılı olduğunu ve yanlış seçimlerin hayatımızı ne denli kötü etkilediğini çarpıcı bir biçimde gözler önüne seriyor.

Aslında kaderin nasıl ellerimizde olduğunu ve onu nasıl yönlendirirsek bize nasıl birbirinden çok farklı hayatlar sunabileceğini anlatıyor.

Yukarıdaki fragmanda gördüğünüz ön gösterimde aslında neler olabileceğini hızlı bir şekilde özetliyor ama filmin ortalarına gelindiğinde insanı içinden çıkılamayacak ve aslında çok basit bir hayat felsefesinin içine itiyor.

Bay Hiç Kimse

Oyuncuların performansının üst düzeyde olması olaya hakimiyetinizi en üst seviyeye çıkartıyor. Seçimlerimizin Sonsuz olasılıkları olabileceği ve hayatımıza verdiğimiz yönün sonuçlarını anlatan mükemmel bir hikaye.

Baş rollerinde Jared Leto, Diane Kruger, Rhys Ifans, Sarah Polley, Linh Dan Pham, Daniel Mays ve Natasha Little yer almaktadır.

Kesinlikle ölmeden izlemeniz gereken filmlerden birisi. Mutlaka izleyin ve hayatın ne denli kararlarınıza bağlı olduğunu kendiniz görün…

Şimdiden size iyi seyirler…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.