Bende Cin Var mı?

0 175

Bende Cin Var mı

Bende Cin Var mı ?

Cinler insanlara musallat olabilen yaratıklardır. Ancak bu musallat da Allah’ın izni ile olabilmektedir. Yani sade bir vatandaşa durduk yere musallat olabilme ihtimalleri yoktur.

Büyük günahlardan işlenmediği sürece namazlı ve abdestli olunmadığı sürece bu tarz varlıkların insanlara etki etmesi mümkün değildir.

Bazen de aile büyüklerinden devam eden musallat olayları çocuklarda da görülebiliyor bu durumlarda da aile büyüklerinin musallat olayının neden yaşadığı öğrenilmeli ona göre tövbelerin yapılması gerekmektedir.

Bende Cin Var mı

Peki siz kendinize ” Bende cin var mı ” diye soruyorsanız şüphelendiğiniz bazı şeyler mutlaka vardır.

Bunu öğrenmek için aşağıdaki linkte cinlerin hoşlanmadıkları Kur’an ayetleri var. Bu ayetleri duyan cinler size baş ağrısı vereceklerdir, miğdeniz bulanabilir veya karıncalaşmalar yaşayabilirsiniz.

Bu ve normal bir halde iken vücudunuzda anormal tepkiler oluşursa bilin ki sizde cin olma olasılığı %90 dır. Bu ayetler rukye ayetleridir.

Hayatınızı olumsuz yönde etkileyen olaylar var ise bunların anormal bir durum gereği olduğunu düşünüyorsanız bu rukye ayetlerini dinleyerek sizde cin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Cinlerden kurtulmak ve cinlerin insanlar üzerindeki etkilerini daha detaylı anlatan ” CİNLER ” isimli yazımızı da okuyabilirsiniz…

Not: Web sitemizi kullanmak tamamen ücretsizdir. Bize destek olmak için lütfen reklamlara tıklayınız.

Bende Cin Var mı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.