Christie Silvers – Dönence Pdf İndir

0 127

Christie Silvers – Dönence Pdf İndir

“Şaka yapıyor olmalısın!” Ona, ‘Güle güle,’ dediğim bir telefon mesajı bıraktıktan sonraki haftalarda başımdan geçenleri anlattığım zaman Diane çok şaşırmıştı. Diane’nin benden duyacağı son mesajın bu olacağını düşünmüştüm; çünkü sürüm, o gece yani Şükran Günü gecesi beni öldürmeyi planlamıştı. Neyse ki hayatımı kurtaran oldukça ilginç bir hayranım vardı. Beni sadece dönüştürerek kurtaran ve tesadüfen orada bulunan bir vampirdi.

Christie Silvers – Dönence Pdf İndir

Tanrım! Diane. Şunu söylemeyi kesip, lanet elbiseyi seçememe yardım edecek misin? Nikâha sadece iki hafta kaldı ve ben, fırlayan göbeğimi kapatabilecek hiçbir şey bulamadım hâlâ.” 13 Nisan cumartesiydi ve biz, Elbiseniz var mı? Düğün Mağazası adlı büyük bir gelinlik mağazasındaydık. Ne yazık ki bu kadar kısa bir sürede güzel bir gelinlik almak için en yakın yer burasıydı ve ben raftan rafa, çok renkli, abartılı kabarık ve saçma fiyatlı gelinliklere göz atıyordum.

Burası çirkin ve rahatsız edici satıcı kızların sürekli etrafınızda dolaşarak, yardımcı olabilecekleri bir şey var mı diye sordukları tipik bir gelinlik mağazasıydı. Tek istediğim, lanet bir elbise bularak bu duruma bir son vermekti; ama bana, sürekli şu elbise mi, bu elbise mi diye göstermek istiyorlardı. Gösterdiklerinin hiçbiri de benim zevkime uygun değildi.

Christie Silvers – Dönence Pdf İndir

Çaresizlik yenilginin, nefret ise acının ilk adımıdır. Hayallerinin gerçek olduğu o mutlu düğün gecesinden sonra Alex ortadan kaybolur. Nerede olduğu ve kimin tarafından kaçırıldığı belirsizdir. Tek başına kalan Fiona ise bir taraftan Alex’i bulma çabası içindeyken diğer taraftan yeni doğacak çocuğunun sorunları ile boğuşmaktadır. Ansızın kapılarını çalan bir düşman ve sürpriz bir şekilde hayatlarına giren bir bebek! Çok önceden başkalarının vermiş olduğu bir karar ve her şeyin bir bedelinin olduğu fantastik bir dünya düzeni! Balans serimizin ikinci kitabı olan DÖNENCE, dur durak bilmeyen aksiyonu ile sizi soluksuz bırakacak.  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.