Dan Millman – Ruhun Yasaları Pdf İndir

0 284

Dan Millman – Ruhun Yasaları Pdf İndir

Mutlu, huzurlu ve doyumlu bir yaşam hiçbirimize altın bir tepside sunulmuyor. Kendi doğamıza uyumlu bir yaşam sürdüğümüz ölçüde mutluluğa, huzura ve doyuma hak kazanıyoruz. Ölçüyü belirleyen kendimiziz.

Dan Millman – Ruhun Yasaları Pdf İndir

Mutluluk bazılarının başına konan bir talih kuşu değildir. Talih(sizlik), şans(sızlık), kader(sizlik) insan egosunun zihin- sel, duygusal, sezgisel ve eylemsel tembelliğini haklı çıkarmak, mutsuzluğunun sorumluluğunu üstlenmemek için ürettiği kavramlardır.

Dan Millman – Ruhun Yasaları Pdf İndir

Nasıl yerçekimi yasasına karşı koyabileceğine inanarak balkondan atlayan kişi bu eyleminden zarar görürse, kendi doğamızın tabi olduğu evrensel yasalara karşı koyarak yaşamını sürdü- ren kişi de bu eylemlerinin bedelini mutsuzlukla, huzursuzlukla ve doyumsuzlukla öder; maddi her türlü olanağa sahip olsa bile. Yasalara inansak da inanmasak da sonuçlarından kaçamayız. Tıpkı yerçekimi yasasına inanmasak da sonuçlarından kaçamayacağımız gibi.  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.