David Burns – İyi Hissetmek Pdf İndir

0 159

David Burns – İyi Hissetmek Pdf İndir

İyi Hissetmek-Yeni Duygudurum Terapisi bugüne kadar dünyada 3 milyon- dan fazla sattı. Yapılan son ulusal araştırmada, İyi Hissetmek, depresyon üzerine yazılmış yaklaşık ıooo kendine yardım kitabı arasında en yararlı kitap seçildi ve Birleşik Devletler ruh sağlığı uzmanları tarafın- dan depresyondaki hastalara en sık tavsiye edilen kitap oldu. Dr. Burns’ün İyi Hissetmek El Kitabı aynı araştırmada ikinci seçilmişti.

David Burns – İyi Hissetmek Pdf İndir

seçilmişti. Ken- dine yardım kitapları tartışmalı bir konu olsa da, geçen on yılda bilim- sel dergilerde basılmış beş kontrollü çalışma İyi Hissetmek’i okuyan depresif kişilerin yüzde 7o’inin, başka tedavi görmemelerine rağmen ilk dört hafta içinde iyileştiklerini gösterdi. Buna ek olarak, aynı hasta- lar üç yıllık takip döneminde de ilerlemelerini korudular.

David Burns – İyi Hissetmek Pdf İndir

Şaşırtıcı olan, İyi Hissetmek’in; majör depresyon atakları geçiren hastalarda antidepre- san ilaçlar ya da bireysel psikoterapi kadar antidepresan etkisinin ol- masıdır. Dr. Burns hiçbir kendine yardım kitabını profesyonel terapi yerine önermemektedir, ancak İyi Hissetmek, depresyon ya da kaygı şi- kayeti olan herkese oldukça aydıntatıcı gelecektir.

Iyi Hissetmek Harika Bir Duygu!

Iyi hissetmek kendinize olan borcunuzdur!  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.