Diriliş Ertuğrul Dizisine Dünya Kadar Talep

0 107

Diriliş Ertuğrul Dizisine Dünya Kadar Talep

Diriliş Ertuğrul Dizisine Dünya Kadar Talep

Diriliş Ertuğrul Ülkemizde izlendiği kadar yurt dışından bir çok ülkeden de talep görüyor Kazakistan’da en çok izlenen dizi olarak görülen Diriliş Yapımcısına ve Türkiye’ye kazandırmaya son hızla Devam ediyor. Son olarak Antalya’da gerçeklerştirilen tanıtım ile 60 Ayrı ülkenin TV yapımcılarına tanıtılan dizi beklediği ilgiyi gördü ve bir çok anlaşma imzalayarak diğer ülkelere satıldı.

Bu grafiğin içinde Altın kelebekte yaşananlar ise yapımcıların canını sıkmışa benziyor özellikle Okan Bayülgen in tutumu üzerine sosyal medyada sanatçıya linç girişimleri düzenlenmiş bunun üzerine ise Okan Bayülgen Üzgün olduğunu ve yanlış anlaşıldığını belirten bir açıklama yaptı.

Bu geri adımdan sonra ise sular bir süreliğine durulmuşa benziyor. Diriliş Ertuğrul’un dün akşam yayınlanan bölümü ise yine en çok izlenen dizi ve program olmuş oldu. Bilindiği kadarıyla Diriliş sadece günün değil Ay’ın en çok tercih edilen Yayını olarak ta dikkat çekiyor.

Başarılarının devamını diliyoruz ve bu gibi yapımların ülkemizi yurt dışında çok iyi temsil etmesi göz önünde bulundurulup yenilerinin yapılmasını destekliyoruz.

Diriliş Ertuğrul Dizisine Dünya Kadar Talep

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.