Dr.Bruce Goldberg – Hipnoz Pdf İndir

0 144

Dr.Bruce Goldberg – Hipnoz Pdf İndir

Bu kılavuzun amacı hipnozla ilgili duyabileceğiniz korkuları ortadan kaldırmak, bu doğal ve ilginç tekniği kendinize nasıl uygulayabileceğinizi öğretmektir. Bir hipnoterapist olarak profesyonel hayatımda yetkilendirme temel amacım olmuştur ve kişisel hipnoz, bilinçaltınızın sınırsız potansiyelinden faydalanabilmeniz için sizi eğitip ufkunuzu açacaktır.

Dr.Bruce Goldberg – Hipnoz Pdf İndir

Elinizde tutuğunuz bu kılavuz, size “başarısızlığa sebep olan etkenler” olarak adlandırdığım alışkanlıklarınızı, korkularınızı ve diğer kötü eğilimlerinizi aşabilmeniz için bilinçaltınızla nasıl çalışacağınızı öğretecektir. Değişmek ve gelişmek için harcadığınız bütün çabalarınızı sabote etmekten vazgeçtiğinizde, yeni ve daha mutlu “size” doğru ilk adımı atmış olacaksınız.

Dr.Bruce Goldberg – Hipnoz Pdf İndir

Bu kitabın temel amacı; bütün hedeflerinize ulaşabilmeniz için bilinçaltınızı gerektiği gibi programlamanızı kolaylaştırmak üzere kendi hipnoz kasetinizi yapmanızı öğretmektir. Bu eğitim “benliğinizi” kişisel gelişiminize çevirmenize ve muhtemelen şu anda da hissettiğiniz birbirini destekleyen bağımlılıklarınızı yok etmenize yardımcı olacaktır.  

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.