Elon Musk Ashlee Vance Pdf İndir

0 109

Elon Musk Ashlee Vance Pdf İndir

“Sizce ben deli miyim?” Bu soru, Silikon Vadisinde birlikte yediğimiz oldukça uzun bir akşam yemeğinin sonuna doğru Elon Musk’tan gelmişti.

Restorana ondan önce -ve her zaman olduğu gibi- geç kalacağını bilerek varmış ve bir cin tonik alarak oturmuştum. Musk ayaklarında deri ayakkabılar, üzerinde ekoseli kumaştan bir gömlek ve kot pantolon ile yaklaşık on beş dakika sonra geldi.  

Elon Musk Ashlee Vance Pdf İndir

Boyu 1,83’tür ancak onu tanıyanlara sorduğunuzda çok daha iri göründüğünü söyleyeceklerdir. Geniş omuzlu, gürbüz ve kalın bir vücut yapısına sahiptir.

Bu yapısını kendi avantajına olacak şekilde, bir odaya girerken Alfa erkeği yürüyüşü için kullanacağını düşünebilirsiniz. Ancak bunun yerine neredeyse mahcup biri sayılabilir.

  Elon Musk Ashlee Vance Pdf İndir

Başı hafif önde bir yürüyüşle masaya gelmiş, sonra hızlı bir el sıkışması ve işte hemen yerine oturmuştu. Musk’ ın ortama ısınıp kendisini rahat hissetmesi için birkaç dakikaya daha ihtiyacı olacaktı.  

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.