Franz Kafka – Dava Pdf İndir

0 218

Franz Kafka – Dava Pdf İndir

Dünyaca ünlü yazar Kafka’nın en ölümsüz eserlerinden biridir Dava. Oxfort günlükleri adını verdiği yazmalardan çeviri uzmanları tarafından derlenerek hazırlanmış harika bir kitap. Kafka’nın deyimi ile bir kitap okuduktan sonra yüzünüze tokat vurmuyor ise o kitap değildir sözlerini kanıtlar nitelikte yazılmış yani kitabı okuyup bitirince şamarı suratınıza yiyorsunuz.

Franz Kafka – Dava Pdf İndir

Akıcılığı olan bir kitap olsa da okuması daha doğrusu anlaması biraz zor bu sebeple kitap okumaya yeni başlayan biri için tavsiye edeceğim bir kitap değil. Kendisi de hukukçu olan Kafka dönemin hukuk sistemini hakim, savcı, sanık ve düzenin kendisini de bolca eleştirmiş.

Franz Kafka – Dava Pdf İndir

Kitaptan kısaca bahsedecek olursak Bir adam vardır sabah kapısı çalar kapıyı açtığında tanımadığı bir takım adamlar ona açılan bir dava olduğu haberini getirir. Ne suçu bellidir nede davacı belli olan tek şey ipuçlarıdır.  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.