James Dashner – Oyun Ustası Pdf İndir

0 256

James Dashner – Oyun Ustası Pdf İndir

Michael, Tanya adındaki bir kızla, rüzgâra karşı sesini duyurmaya çalışarak konuşuyordu. “Aşağıda su olduğunu biliyorum ama betondan farksız. Çarptığın anda kâğıt gibi dümdüz olursun.” Bunlar, hayatını sonlandırmaya niyetli biriyle konuşurken pek de rahatlatıcı kelimeler değildi fakat kesinlikle gerçekti. Tanya az önce arabaların vızır vızır geçtiği Golden Gate Köprüsü’nün tırabzanlarına tırmanmış, sisten ıslanmış bir direğe titreyen elleriyle tutunarak sırtım boşluğa doğru vermişti. Michael onu atlamaktan vazgeçirse bile, o kaygan parmaklar işini bitirebilirdi. O zaman da her şey sona ererdi. Michael, nihayet kocaman bir balık yakaladığım sanarak oltayı topladığında sevimsiz bir sürprizle karşılaşabilecek zavallı bir balıkçı hayal edebiliyordu.

James Dashner – Oyun Ustası Pdf İndir

“ Dalga geçmeyi kes,” dedi titreyen kız. “Bu bir oyun değil; artık değil.” Michael SanalAğ’ın içindeydi; kendisi kadar sık giren insanların deyimiyle, Uykunun içinde. Orada korkmuş insanlar görmeye alışkındı. Hem de bir sürü. Ancak korkunun altında genellikle bilgi yatardı. Uyku’dayken her ne olursa olsun, hiçbirinin gerçek olmadığını benliğinin derinliklerinde bilmek. Tanya’da durum böyle değildi. Tanya farklıydı. En azından onun Aurası, yani bilgisayar tarafından taklit edilen parçası farklıydı. Aura’sının yüzünde çılgın bir yarasaya benzeyen, saf bir dehşet vardı ve aniden Michael’ın tüyleri ürperdi; o yükseklikten ölüme atlamak üzere olan kendisiymiş gibi hissediyordu. Gerçek ya da sahte olsun, Michael ölümden pek hoşlanmazdı.

James Dashner – Oyun Ustası Pdf İndir

“Bu bir oyun ve bunu sen de biliyorsun,” dedi istediğinden daha yüksek bir sesle; kızı ürkütmek istemiyordu. Ancak soğuk rüzgâr hızlanmıştı ve ağzından çıkan kelimeleri kapıp körfeze savuruyormuş gibiydi. “Bu tarafa geri gel de konuşalım . İkimiz de Deneyim Puanı alırız ve şehre gidip etrafı keşfeder, birbirimizi daha yakından tanırız. Uzaktan izleyecek deliler buluruz. Hatta belki dükkânların kodunu kırıp yemek aşırırz. Güzel zaman geçiririz. İşimiz bitince sana bir Geçit buluruz ve evine geri Kaldırılırsın. Bir süre oyun dan uzaklaşırsın.”  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.