John Townsend-Henry Cloud – Sınırlar Pdf İndir

0 468

John Townsend-Henry Cloud – Sınırlar Pdf İndir

Saat çaldı. Yeterince uyuyamamaktan gözleri şiş halde Sherrie gürültü kaynağını susturdu, başucu lambasını yaktı ve yatağın içinde doğruldu. Anlamsızca duvara bakarak, kendine gelmeye çalıştı. Bugün beni neden korkutuyor? Tatırtm, benim mutlu bir yaşamını olmayacak mı?

Sonra, örümcek ağları zihninden uzaklaştıkça, Sherrie korkusunun nedenini anımsadı: üçüncü sınıfa giden Todcl’un öğretmeniyle saat 16:00 da randevu. Telefon görüşmesi aklına geldi: “Sherrie, ben Jean Russell. Acaba Todd’un durumu ve… davranışları hakkında konuşmak üzere görüşebilir miyiz?”

John Townsend-Henry Cloud – Sınırlar Pdf İndir

Todd hareketsiz duramıyor ve öğretmenlerini dinlemiyordu. Sherrie ve Walt’ı dahi dinlemiyordu. Todd, istekleri son derece güçlü bir çocuktu; Sherrie onun cesaretini kırmak istemiyordu. Bu daha önemli değil miydi? “Her neyse, bu konuda endişelenmenin zamanı değil”, dedi Sherrie kendi kendine, otuz beş yıllık bedenini yataktan kaldırarak duşa doğru sessizce ilerledi. “Beni tüm gün oyalayacak yeterince sorunum var zaten”.

John Townsend-Henry Cloud – Sınırlar Pdf İndir

Duşun altında, Sherrie’nin zihni birinci vitesten kurtuldu. Günün programını aklından geçirmeye başladı. Çalışan bir anne olmasaydı bile, dokuz yaşındaki Todd ve altı yaşındaki Amy, yeteri kadar oyalayıcı olurdu. “Şimdi… kahvaltı hazırla, iki öğle yemeği paketle ve Amy’nin okul tiyatrosunda giyeceği kıyafetin dikişini tamamla. İşin en önemli yanı – kostümün dikişini 07:45’de servis gelmeden tamamlamak”.  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.