Kevin Hogan – İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? Pdf İndir

0 270

Kevin Hogan – İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? Pdf İndir

Satış görevlilerinin, pazarlama uzmanlarının ve geçimini çevresindekileri ikna ederek sağlayanların, en yeni ve en etkili teknikleri bilmemelerinin mazereti olamaz. Etkileme sanatının duayeni Kevin Hogan, bu teknikleri kullanarak herhangi bir kişiye en fazla 8 dakika içerisinde “evet” dedirtmenizin yöntemlerini ve şimdiye dek duymadığınız etkileme sanatına ait sırlarını sizinle bu kitapta paylaştı!..

Çevrenizdekileri etkilemek, ikna etmek, satış yapmak mı istiyorsunuz? O halde bu kitap, sizin için sıradan bir kaynaktan daha çok şey ifade eden, okumaya başladığınız andan itibaren kullanacağınız bir kılavuz olacak. Jeffrey Gitomer, The Sales Bible (Satışın Kutsal Kitabı) ve The Little Red Book of Selling kitaplarının yazarı.

Kevin Hogan’ın kitabını başarılı olmak isteyen herkes okumalı. On birinci bölümde kitabını, etiket fiyatından on kat daha değerli kılan bir sır var. Ben bu kitaptan yirmi tane birden satın alarak aileme, dostlarıma, çalışma arkadaşlarıma ve çevremdeki insanlara dağıttım. Frank J. Candy, Amerikan Konuşmacılar Derneği Başkanı

Kevin Hogan – İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? Pdf İndir

“İkna Etmenin Psikolojisi: Diğerlerini Sizin Gibi Düşünmeye Nasıl İkna Edersiniz” kitabını bitirdikten sonraki heyecanımı asla unutamayacağım. İlk kopyasını, etkileme gurusu ve benim de üniversitede profesörüm olan Robert Cialdini’ye yollamıştım. “İkna Etmenin Psikolojisi”, insanları etkileriyle ilgili düşüncelerini değiştirmişti. Bu, etkilemenin temellerinden yola çıkarak, uygulanmasına yönelik modeller oluşturan ilk kitap olmuştu. Bugün, yani on yıl sonra, John WiIey&Sons Yayınevi benden akademi, iş ve pazarlama dünyasındaki anlamlarıyla etkilemenin yeni kaynağı olacak bir kitap yazmasını istediler.

Kevin Hogan – İstediğiniz Kişiye 8 Dakikada Nasıl Evet Dedirtirsiniz? Pdf İndir

Bu elbette zor bir işti. Başta “İkna Etmenin Psikolojisi” kitabını yenilerneyi düşündüm. Ama daha sonra geçen on yılda bu konuda yapılan araştırmalar aklıma geldi. İkna etme ve etkileme sanatının bundan on yıl önce, benim yalnızca hayalini kurabildiğim alanlarıyla ilgili birçok araştırma yapılmıştı. Bugün, 1995 yılında bilmediğimiz o kadar çok şey biliyoruz ki, bu en basit ifadeyle hayranlık uyandırıcı.  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.