Mouni Sadhu – Konsantrasyon Pdf İndir

0 250

Mouni Sadhu – Konsantrasyon Pdf İndir

Hayat şartlarını ve statüsünü yükseltmek için zihinsel güçlerini geliştirmek isteyen ve inanç konusunda pek emin olmayan kişiler (örneğin agnostikler). Bu kişiler için bu kitabın yalnızca III. Kısım’daki uygulamalı alıştırmalar, I. ve II. Kısım’daki açıklamalar ilgi çekici olacaktır. Yedi çi alıştırmanın ilerisine gitmek zorunda değildir. Bu kitap zihinsel konsantrasyon ve meditasyonla ilgili mevcut birçok teorik çalışma ile zihinsel güçlerin gündelik hayata genel uygulanması arasındaki boşluğu kapatmak için yazılmıştır.

Mouni Sadhu – Konsantrasyon Pdf İndir

Bu konularla ilgili geniş literatür zihin kontrolü geliştirirken nelerin yapılıp nelerin yapılmaması gerektiği konusunda sayısız ‘emir’ verir. Fakat “Nasıl?” ve “Niçin?” gibi kaçınılmaz sorulara pratik yanıtlarla ilgili en önemli ve gerekli öğütleri kolayca bulamazsanız.

Mouni Sadhu – Konsantrasyon Pdf İndir

Ortalama bir insan rüzgârda savrulan ince bir yaprak gibidir, zihni nereye sürüklerse oraya gider. İki dakika sonra ne düşüneceğini, hangi duygunun etkisi altına gireceğini bilemez. Oysa amaç ister ruhani, ister maddi olsun, hedefine gitmek isteyen insanın atacağı ilk adım zihinsel ve duygusal hâkimiyettir.   Elinizdeki kitap konsantrasyon konusunda bugüne kadar yazılmış en iyi eser olarak biliniyor.

Okuyucuya en çok ihtiyaç duyduğu teorik bilgileri vererek onu pratik çalışmalarla adım adım mutlak zihin hâkimiyetine götürüyor. Büyük bir keyifle okuyacağınız bu kitabı sonuna kadar etüt ettiğinizde, önünüzde bilmediğiniz dünyalar açılacak, yeni geliştirdiğiniz duyularınızla istediğiniz hayatın size gelmesini sağlayabileceksiniz. Çünkü;  

“Zihin acımasız bir efendi, fakat sadık bir köledir.”

-H.B.Blavatsky-

 

  Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.