Müdahale Kapak

0 108

Müdahale Kapak

Müdahale Kapak

Ofisinizi veya iş yerinizi tadilata soktuğunuzu varsayalım. Duvarların ve tavanların düz olması için duvarı alçılamak yerine alçıpan ile kaplattınız, tüm duvarlarınız düz oldu ancak su tesisatınız ve elektrik tesisatınız panellerin altında kaldı.

Herhangi bir sorunda alçıpanı kırıp müdahale edip tekrar tamir ettirmeniz gerekecek. Sorunun büyüdüğünü düşünelim ki Türkiye’de eğitimli ustaların sayısının azlığına bakarak bu çok büyük bir ihtimal. Hem görüntü kirliliği hemde maddi açıdan zarara uğramanız işten bile değil. Bunun önüne geçmek için böyle kapalı alanlara ulaşmanızı sağlayan kapaklar üretilmiştir. Bunlara Müdahale Kapak deniyor.

Size hem zaman hemde işten tasarruf etmeniz sağlanıyor. Yeni yapılan tüm büyük ve küçük ölçekli işlerin vazgeçilmez bir malzemesi olan müdahale kapak Türkiye’de sayılı firma tarafından üretilmektedir. Kalite sağlamlık ve kullanışlı olmasından ziyade göze hitap etmesi de büyük etken, Alakasız renkler veya tektip üretilen kapaklar görsel olarak itici gelirken uyumlu renkler ve görüntü ile istenilen bütünlüğün sağlanması estetik açıdan çok daha önemlidir. Kullanım alanları arttıkça  inşaat sektöründe çok daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. Öyle ki kalitesiz üretimler  bile çok fazla artmıştır. Özellikle tavanlarda kullanılması için tasarlanmış modellerde gömme tavanlarda arada kalan elektrik kablolarına ulaşım çok daha kolay olmaktadır.

Bir de firmalara göz atalım…

Bu konuda Sektör Lideri konumunda olan Bir çok Türk Revizyon Müdahale Kapak firması kalite ve kullanım kolaylığı açısından diğer firmaların ilerisinde yer almaktadır.

Tüm kalite sertifikasyonlarına sahip olan firmalarımız avrupa kalitesinde üretim yapmaktadır. Bir çok ülkeye ihracat yapan firmalar ülkemizin inşaat sektöründe bir adım ileriye gitmesini sağlamıştır.

Tamamiyle yerli üretim olan kapaklarda dokunmatik açma ve kapama sistemi, güvenlik kancası, metal çerçeveler, akustik kapaklar ve daha bir çok özellikle hem standart işlevinde hemde estetik görünüm olarak bir çok seçeneği ile üretilmektedir.

Müdahale kapak tan kısaca bahsettiğimiz yazımızın detaylarını diğer yazılarımızda da okuyabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.