Mustafa Kemal Atatürk – Nutuk Pdf İndir

0 119

Mustafa Kemal Atatürk – Nutuk Pdf İndir

Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye halkının milli demokratik devriminin önderidir. O’nun hayatı, daha 190 8 Devrimi öncesinden 1938’de hayata göz yummasına kadar toplumumuzun devrim süreçleriyle iç içedir.

 

Mustafa Kemal Atatürk – Nutuk Pdf İndir

Atatürk, Mazlumlar Dünyasının başarıya ulaşan ilk devrimine önderlik etmiştir .. Yaşadığımız çağı belirleyen büyük eylemlerin öncüleri arasında özel bir konumu bulunmaktadır.

Bu nedenle, O’nun başında bulunduğu eylem, yalnız milli tarihimize damgasını vurmakla kalmamış, insanlık tarihinin yaratılmasına da önemli katkıda bulunmuştur. Kurtuluş Savaşımızın ve Cumhuriyet Devrimimizin bütün dünyada Kemalist Devrim diye O’nun adıyla anılması doğaldır.  

Mustafa Kemal Atatürk – Nutuk Pdf İndir

Bu gerçekler ışığında, Atatürk’ü bilmek ve anlamak, 20. yüzyıl Türkiye’sini ve dünyasını inceleme ve açıklama çabasının bir gereğidir. Nutuk, Atatürk’ün önderlik ettiği devrimin en önemli belgesidir. Devrimi, devrimin önderi incelemektedir.  

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.