OneCoin

0 124

OneCoin

OneCoin

Yeni ortaya çıkan ve insanları içine çeken onecoin ilgimi çekti ve araştırmak doğrusunu öğrenmek İstedim.

Bitcoin’i uzun süredir biliyorum ve onecoin in de bitcoin benzeri bir para birimi olduğunu ancak daha güvenli olduğunu söylüyorlar.

Crypto para birimleri Dünya’da yaşanan krizler sonucunda değerini arttıran sanal paralar olarak dikkat çekmiştir. Bu bağlamda sanal paranın inanılmaz dikey ivmesini fırsata çevirmeye çalışan insanlardan Ruja Ignatova adında bir ablamızın adını kullanarak Cebelitarık’ta kurduğu varsayılan (Varsayılan diyorum çünkü kesin bir bilgiye sahip değilim en azından şirket imzalarının kimlere ait olduğunu görmedim. Bu bir varsayım.)  onecoin para birimi banka mantığını dijital ortamın bir çok bilgisayarında ve ileri düzey bir şifreleme ile korunduğunu söyleyerek insanları bu para birimine yatırım yapmasını, güvenli bir liman olduğunu ve 3 – 5 sene içinde kendini en az 50 ye katlayacağını ön görüyor.

Yani kısaca gerçek paranızı bize yatırın biz dijital reklamlar ve networkmarketing ile insanlara ulaşalım onlarda paralarını yatırsınlar ve sonunda onecoin gerçek para birimleri karşısında yükselişini sürdürsün sizde kazanın bizde kazanalım.

Networkmarketing aslında iyi paralar kazandıran ve ülkemizde adı karalandıktan sonra herkesin uzak durduğu bir çalışma şeklidir. Networkmarketing i daha iyi anlayabilmek istiyorsanız bu https://www.youtube.com/watch?v=JNBwicART9M  videoda gayet net anlatılıyor izleyebilirsiniz.

Böyle bir sistem ile 2014 ün Eylül ayında piyasaya çıkan bu yeni para birimi söylendiği gibi ilgi görmeye başladı. Yükselişini de sürdürüyor. Bana göre güvenliği ve geleceği kesinlikle garanti edilemez. Tamamen Bir siteye bağlısınız devlet tarafından bir vergilendirme veya garanti de söz konusu değil. Site kapanırsa paranız buhar olup uçacaktır.

Şöyle ki eğer dedikleri gibi giderse de ileride gerçekten sağlam bir para birimi olacaktır. Ama bunun garantisi verilemez. Eğer ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız? Size dokunmayacak kadar küçük bir para yatırıp olayları gözlemeniz ve beklemeniz en iyisi olacaktır. Bir anda binlerce dolar yatırmayın derim… Dijital ortamlar insanlara ulaşıp onlara istediğiniz ürünleri satabileceğiniz en doğal ortamları üretir. Ancak kesinlikle dikkatli olmalısınız aksi takdirde kötü niyetli kişilerce dolandırılmamanız işten bile değil.

Onecoin ile ilgili şikayetleri okumak için bu haberimize bakabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.