Site Dışı Seo Optimizasyonu

0 89

Site Dışı Seo Optimizasyonu

Site Dışı Seo Optimizasyonu

Seo konusunda tüm bildiklerinizi bir kenara koyun ve aşağıda yazılanları hayatınıza entegre etmeye çalışın… Seo için anahtar bilgiler aşağıdadır.

Bu bilgileri uyguladığınızda siteniz üst sıralardaki hakettiği yere ulaşacaktır.

Site dışı seo optimizasyonu seo konusundaki en önemli adımdır. Sitenizin geleceğini belirler. Peki nedir bu site dışı seo optimizasyonu …

Bir site kurdunuz ve site içindeki gerekli düzenlemelerinizi yaptınız.. Sıra geldi ziyaretçilerinizi sitenize yönlendirmeye. Bu konuda sitenize yardımcı olabilecek her mecrayı kullanmanız yararınıza olacaktır. Peki yeni kurulmuş veya ziyaretçi çekemeyen sitelere nasıl ziyaretçi çekeriz?

Backlinkler : Sitenizin aranılan anahtar kelimeye göre diğer sitelerden aldığı tüm linklere backlink denir. Google algoritması için önemli bir kriterdir. Ancak alınan backlink in kalitesine göre siteniz üst sıralara taşınır. Peki nasıl sağlam backlink sağlarız ve daha fazla bilgi için Backlink Nedir isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Paravan Siteler: Başlığın dolandırıcılığına pek aldırış etmeden ne anlama geldiğini hızlı bir şekilde açıklamak isterim. Sitenizin yükselmesini istediğiniz anahtar kelimede hızlı sonuç alabilmesi için kurulan anahtar kelime içeren sitelerdir. Çok etkili bir çalışmadır. Ancak çok dikkat edilmelidir eğer aşırı şekilde link çıkışları yapılırsa google filtrelerine takılabilirsiniz. Paravan site nasıl kurulur? Nelere dikkat edilir Paravan Site Seo Çalışması adlı yazımızda detaylıca öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.