Stefano D’Anna – Tanrılar Okulu Pdf İndir

0 225

Stefano D’Anna – Tanrılar Okulu Pdf İndir

Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi, sizi de, bir mengenede soluğunuz kesilinceye kadar sıktığında, sizi içinden çıkamayacağınız hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiç bir çıkış yolu bulamadığınızda… işte ancak o zaman bu Kitap, biranda elinize geçecek ve sizi bulacaktır.

Böylece Bireysel Devrim’iniz için, bir insanın hayal edebileceği en büyük maceraya hazır olduğunuzu bileceksiniz: Bütünlüğün üzeve yolunu kaybettiğiniz cennetinize yeniden kavuşmak.

Stefano D’Anna – Tanrılar Okulu Pdf İndir

Oluşumuz yaşamımızı yaratır. Dış dünyamın kalitesinin daha iyi ya da daha kötü olmasının benim temel sorumluluğum olduğunu, hayatımdaki tersliklerin ve bazen traji kolayların Oluş seviyeme bağlı olduğunu, ve bunların yalnızca, korkularımın, yıkıcı düşüncelerimin ve olumsuzca kurduğum hayallerimin maddeleşmiş halinden başka bir şey olmadığını fark ettiğim andan itibaren, şikayet etmekten, başkalarını suçlamaktan, pişmanlık duymaktan ya da kendime acımaktan vazgeçtim.

Bu Kitap, yolculuğumu sizlerle paylaşırken,her hangi bir şey öğretmeniyeti taşımıyor. Benim asıl amacım bir yol göstermek ve sizi kendi yolculuğunuza çıkmanız için zorlamak. Ancak bilmelisiniz ki, bu yol, tıpkı akıntıya karşı yüzen somon balığının izlediği yol gibi kor kutucu olduğu kadar muhteşem, zor olduğu kadar keyifli, yorucu, ama bir o kadar da gereklidir.

Stefano D’Anna – Tanrılar Okulu Pdf İndir

Düş ve gerçeklik bir ve aynı şeydir. Düşünüzü, dolayısı ile gerçeğin izi genişletecek 3 yöntem:  

  • Korkularınızdan ve olumsuz düşüncelerinizden kurtulmak.

 

  • Düşmanınızı sevmek.

 

  • Zamandan bağımsız olmak.

            -Stefano D’Anna-  

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.