Şuayip Dağıstanlı – Biyoenerji Pdf İndir

0 256

Şuayip Dağıstanlı – Biyoenerji Pdf İndir

Biyoenerji denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi olan Dr. Şuayip Dağıstanlı hayatını adadığı ve kendisi için bir felsefeye dönüşen Biyoenerji hakkında oldukça aydınlatıcı olan bu kitabı sizler için hazırladı. Kafkasya, Dağıstan’da dünyaya gelen ve üniversite hayatına başladıktan kısa bir süre sonra aydınlanma yaşayan yazar Rusya’nın dikkatini çekmesiyle maddi yardım sağlanmış ve Biyoenerji üzerine ilkleri dünyaya kazandırmıştır.

Şuayip Dağıstanlı – Biyoenerji Pdf İndir

Şuayip Dağıstanlı’nın yaptığı işi anlayabilmek için’, önce bu insanın kişiliğini, yetiştiği ortamı, aldığı kültürü, çocukluğundan bugüne yaşadıklarını, eğitimini, duygu dünyasında esen fırtınaları öğrenmek, onu anlamak gerekir. Bu kitapta yazarın kendi ağzından, Kafkas Dağları’nın doruklarında kurulu Hindah Köyü’nde başlayan, Kiev’de, Moskova’da, Yalova’da, Paris’te, Prag’da ve İstanbul’da süren, insana “Bu kadar da olmaz!” dedirtecek denli inanılmaz olaylarla dolu yaşamından kesitler bulacaksınız.

Şuayip Dağıstanlı – Biyoenerji Pdf İndir

Böylelikle Şuayip Dağıstanlı’nın duygu, inanç ve iç dünyasına bir yolculuk yapabilir, “Ne, neden, nasıl, kim?” gibi soruların yanıtlarını bulabilir ve kendisini, eski bir söylencede öyküsü anlatılan ‘Simurg’ kuşuyla özdeşleştirmesinin, duygu dünyasının derinlerinde yatan nedenlerini anlayabilirsiniz. Kitapta, yazarın ‘sanatı’nı, kullandığı yöntemleri, insanların kendi kendilerini nasıl geliştirip ‘yükseltebileceklerini’, ‘biyoenerji ve parapsikoloji’ye ilişkin temel bilgileri öğrenecek, böylece, belki de bu alanda daha ileri bilgilenmelere, yeni edinimlere yol açacaksınız.  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.