Telekült Gücü Pdf indir

0 857

Telekült Gücü Pdf indir

Reese P. Dublin

Telekült Gücü Pdf indir

Telekült Gücü nedir? Gerçek bir zihinsel telepatidir. Belki de farkında olmadığınız halde sahip olduğunuz bir güçtür. Bu amacınız ne olursa olsun -zenginlik, aşk ya da başarı- kolayca, sessizce haberiniz bile olmadan onu gerçekleştirebilme yeteneğinizdir!

Tam anlamıyla açıklayacak olursak, Telekült Gücü, uzaktan etki eden gizli bir güçtür. Üçüncü bir enerji türü olduğu varsayımı üzerine kurulmuştur: İnsan enerjisi. Zekanın ölümden sonra da devamlılığını sürdürme şekli. Elektrik enerjisi ve atom enerjisinden sonra, Psişik enerji de literatüre geçmekte gecikmeyecektir.

Sizdeki neticeleri neler olacaktır : Bizi saran elektron atmosferinde tekrar tekrar oluşan görüntüler ve sözcüklerle ortaya çıkan düşüncelerimizdir. Bir başka deyişle beyninizin ruhsal enerjisi, elektronik atmosferde parçalara ayrılıyor. Böylece ortaya henüz tamamlanmamış görüntüler ve titreşimli ses dalgaları çıkıyor. Normal şartlarda, ne bu zihinsel imgeler çıplak gözle görülebilir, ne de bu zihinsel sesler normal bir ses gibi algılanabilir ama Telekült Gücü sayesinde bunlar da diğerleri gibi ortaya çıkabiliyor!

Sadece düşünce şekilleri doğurup ortaya çıkarmıyorsunuz, aynı zamanda başkalarının düşüncelerini de çekebilen bir mıknatıs görevini de görüyorsunuz.

Gün boyunca ister istemez sürekli olarak başkalarının düşüncelerinden etkilenirsiniz. Bu etki çoğunlukla yönetimsel değildir. Ama bazen de öyledir. İlerleyen konularda bu durumdan nasıl yararlanacağınızı öğreneceksiniz.

Telekült Gücü Pdf indir

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

 

Aşağıdaki bağlantıdan pdf kitabı indirebilirsiniz

Telekült Gücü Pdf indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.