Wayne W. Dyer – Niyet Etmenin Gücü Pdf İndir

0 221

Wayne W. Dyer – Niyet Etmenin Gücü Pdf İndir

Niyet etme olgusu beni o kadar cezbediyordu ki, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca psikolojik, sosyolojik ve ruhani konularda yazan yazarların, antik ve modem çağdaki alimlerin onlarca kitabının yanı sıra, konuyla ilgili akademik araştırmalar da okudum. Kendi araştırmalarım sonucunda niyet etmenin, yaygın olarak, güçlü biçimde hedefe yönelme olgusuyla beraber, arzulanan sonuca varma yönünde kararlılık şeklinde tanımlandığını gördüm. Niyet eden insan, içsel arzusuna ulaşmak amacıyla, bu amaç doğrultusunda önüne çıkan her türlü engeli altedecek iradeye sahip insan olarak tarif ediliyordu. Ben de, insanın bir şeyleri çözmesi veya kararlı olmasına dair, bir çeşit güçlü bir olgu hayal ettim.

Wayne W. Dyer – Niyet Etmenin Gücü Pdf İndir

Kolay pes etmeyen, içsel dünyanızı, hayallerinizi gerçekleştirmek adına itici güç olarak kullanan bir insansanız, niyet etmiş bir insan tanımı size uyacaktır. Aslında siz daha çok, tuttuğunu koparan ve karşısına çıkan fırsatların bilincinde olup, bunlardan yararlanmayı bilen bir insansınız.

Wayne W. Dyer – Niyet Etmenin Gücü Pdf İndir

Yıllar boyunca, niyet etmeyle ilgili benzer inançları ben de taşımış ve niyet etmenin gücü hakkında yukarda tanımladığım şekliyle yazılar yazıp, konferanslar vermiştim. Ancak, çeyrek yüzyılı aşkın bir süredir tamamıyla psikolojik ve kişisel gelişime önem veren bu düşünce yerini, kişinin şifa bulması, mucizeler yaratması, kendini ortaya koyması ve ilahi zekayla bağlantı kurmasının gerçek olanakları yarattığını vurgulayan, ruhani yapıya uyum sağlama inancına bıraktı.  

 

Sitemiz hiç bir şekilde maddi bir beklenti içinde olmayıp tüm paylaşılan bilgiler ücretsizdir. Destek Olmak isterseniz reklamlara tıklayabilirsiniz…

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı FACEBOOK-PAYLASIM-GRUBU.png

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.