WordPress Dersleri 1 Güncel Tekniklerle

1 87

Merhaba Arkadaşlar video serimizin ilk videosu ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Web siteleri günümüzde bilgiye ulaşmak için en hızlı yollardır. Bu yollar ister kişisel olsun isterse firma, kurum veya kuruluş olsun her halükarda online olarak her an bilginin yayınlanması ve alınması artık saniyelere indirilmiştir. Dünya’nın herhangi bir yerinde yapılan bir olaydan saniyeler içinde haberimiz olabiliyor.

Sizlerinde kendi sitelerinizi oluşturup bilgilerinizi internet üzerinden paylaşabilmeniz için ücretsiz ve sıfırdan hiç bir bilginiz olmasa bile izleyip uygulayarak bir site oluşturabilmeniz için bu video serisini oluşturduk.

Bu videomuzda appserv nasıl kurulur, wordpress nasıl kurulur, tema nasıl oluşturulur onlardan bahsedeceğiz ve kurulumunu birlikte gerçekleştireceğiz…

Kişisel blog, firma sitesi veya online satış sitesi de dahil olmak üzere bir çok farklı alanda site yapabilmeniz için örnek site tasarımlarını zamanla genişleteceğiz. Bu videoları tamamen ücretsiz paylaşıyoruz ve sizden tek beklentimiz videolarda çıkan reklamlara tıklamanızdır. Bunun haricinde beğenip paylaşarakta bize destek olabilirsiniz.

Videolarda takıldığınız yerler olursa yorum kısmında problemleri belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız… İyi Çalışmalar…

1 yorum
  1. […] App serv Nasıl Kurulur öğrenebileceğiniz link: https://bilgi24.com/wordpress-dersleri-1-guncel-tekniklerle/ […]

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.